VORDON 7 Europa

"

Nawigacja GPS to urządzenie, które jest niezwykle pomocne przy podróżowaniu. Proste w użyciu przekonało do siebie tysiące ludzi na całym świecie. Również w Polsce nie brakuje kierowców, którzy nie wyobrażają sobie jazdy bez nawigacji zamontowanej na tapicerce. Vordon 7 Europa to najwyższa półka, jeśli chodzi o urządzenia tego rodzaju.

Vordon 7 HD Europa to 7 calowa nawigacja chwalona przez kierowców za swoją praktyczność. Jest ona dostępna w sprzedaży w kolorze czarnym. Posiada 128 mb wbudowanej pamięci. Do urządzenia specjalnie z myślą o kierowcach podróżujących po Europie dołączono mapy drogowe krajów starego kontynentu. Kierowcy mają oczywiście możliwość wgrania swoich map, których akurat potrzebują.

Vordon 7 HD Europa to nie tylko nawigacja. To także urządzenie, które będzie w stanie zapewnić nam podróżowanie w komfortowych warunkach. Słuchanie muzyki będzie nam umilać przemierzanie kolejnych kilometrów, ponieważ model gwarantuje odtwarzanie plików mp3. W wolnej chwili może posłużyć także do odtwarzania filmów oraz do wyświetlania zdjęć. Nie bez znaczenia jest to, że sprzęt posiada wbudowane radio FM. Vordon 7 HD Europa posiada wbudowany transmiter FM, dzięki czemu wszystkie dźwięki nawigacji mogą być przekierowane na konkretną częstotliwość radiową. Oznacza to, że muzykę, ścieżkę dźwiękową można odtwarzać w głośnikach samochodowych. To uniwersalne urządzenie przydatne nie tylko w czasie jazdy. Szybko docenimy jego wszechstronność. Komfort jazdy zostanie dzięki niemu poważnie zwiększony. Nawigację VORDON znajdziesz na Okazje.info.