TomTom START 25 Europa

TomTom Start to nawigacja przydająca się każdemu, kto lubi podczas jazdy korzystać z nieskomplikowanych urządzeń ułatwiających jazdę. To nawigacja gwarantująca wysoką jakość oraz komfort jazdy o każdej porze dnia i nocy. Tom Tom Start 25 Europa stworzona została z myślą o tych kierowcach, którzy planują kursy po europejskich drogach.

 

"

TomTom Start posiada 5 calowy ekran, co przekłada się na lepszą widoczność i przejrzystość trasy. Do naszej dyspozycji znajdą się ponad 44 mapy europejskich krajów. Dodatkowo możemy liczyć też na funkcję asystenta pasa ruchu oraz szansę na skorzystanie z punktów POI, czyli punktów użyteczności publicznej. Taka wiedza przydatna będzie przede wszystkim na dłuższych trasach, gdzie postoje są jak najbardziej wskazane. Nawigacja to 4 GB pamięci oraz czytnik kart pamięci. Ergonomiczne rozmiary sprawiają, że bez trudu umieścimy urządzenie w miejscu dla nas wygodnym.

Producenci TomTom Start 25 Europe zadbali o to, by nawigacja przez nich przygotowana wzbudzała zaufanie. Świadczy o tym najdobitniej okresy gwarancyjny, który wynosi aż 24 miesiące. To model pozbawiony zbędnych dodatków. Dokładne mapy, które wczytują się błyskawicznie zawsze są do dyspozycji kierowcy. Przyjazny interfejs także trzeba uznać za sporą zaletę. Niewątpliwym plusem, szczególnie w perspektywie dłuższych trasach jest to, że bateria dołączona do nawigacji jest niezwykle wytrzymała. Nie zawiedzie nas w najmniej spodziewanym momencie. Szybko będzie można ją także podładować.