MIO Spirit 690 Europa         

Nawigacja samochodowa marki MIO Spirit 690 Europa jest możliwa do nabycia w 23 sklepach internetowych. Kosztuje w nich od 462 do 623 złotych. Urządzenie zapewnia możliwość korzystania z ciągle aktualnych map. Sprzęt ma aż pięciocalowy ekran, który jest niezwykle przejrzysty i dzięki temu wyraźnie pokazuje wytyczoną drogę. Na uwagę zasługuje z pewnością funkcja Wybór Trasy, która pokazuje propozycje aż czterech rozmaitych tras, to jest najkrótszej, najszybszej, najłatwiejszej oraz najbardziej ekonomicznej, czyli opłacalnej.

fot. Mio

Poza tym prezentowany właśnie model nawigacji do aut ma funkcję Znajdź mój samochód, dzięki której zapisywana jest lokalizacja samochodu osoby, korzystającej z tego urządzenia. Technologia SmartRoutes, którą wykorzystuje dany sprzęt, udostępnia dane historyczne, które ułatwiają optymalizację wyznaczania trasy. Warto dodać, iż model Spirit 690 Europa pokazuje pas ruchu, jak również widok skrzyżowań w wersji 3D.

Pamięć opisywanej nawigacji wynosi 4096 MB, natomiast 128 MB to pamięć RAM. Częstotliwość procesora Samsung 6443 jest na poziomie 400 MHz. W urządzeniu występuje rozdzielczość 480 x 272 pikseli. Dostawcą map jest MioMap, tymczasem nośnikiem danych – micro SD. Czytnik kart pamięci to kolejna przydatna funkcja, jaką zastosował producent tego sprzętu. Mankamentem jest brak Bluetootha. Systemem operacyjnym w przypadku danego urządzenia jest Windows CE Core 5.0. Ta nawigacja waży 185 g i ma następujące wymiary: 142 x 88,5 x 17,5 mm. Produkt został objęty dwuletnim okresem gwarancji. Nawigację MIO możesz kupić od 485 zł na Okazje.info.