MANTA GPS570 Europa

GPS570 Easy Rider jest nowoczesną nawigacją samochodową, która w prosty i przystępny sposób doprowadzić nas do wskazanego przez nas celu. Wszystko dzięki pięciocalowemu dotykowemu ekranowi LCD. Jego obecność pozwala na łatwe sterowanie wszystkimi funkcjami urządzenia. GPS wyposażony jest w procesor Mstar 500mhz oraz pamięć flash o pojemności 4GB. Pamięć ta może zostać jeszcze dodatkowo powiększona przez złącze kart MicroSD. Model Easy Rider doskonale sprawdzi się na terenie starego kontynentu, ponieważ zawiera on oprogramowanie zawierające mapy krajów europejskich. Sprzęt został wyposażony w szereg przydatnych aplikacji ułatwiających korzystanie ze sprzętu.

GPS570 Easy Rider to nie tylko możliwość skutecznej nawigacji na terenie naszego kraju i na drogach całej Europy. To urządzenie, które będzie w stanie dać nam zdecydowanie więcej. Komfort podróżowania zostanie nam umilony przez możliwość słuchania muzyki w formacie audio. Forma video umożliwi oglądanie filmów w wysokiej jakości. Urządzenie będzie stabilnie zamontowane, ponieważ posiada sprawdzone mocowanie do samochodu. Niewielkie wymiary sprawią, że szybko znajdziemy odpowiednie miejsce dla nawigacji.

 

"

GPS570 Easy Rider gwarantuje nam również możliwość wgrywania swoich map. Wszystko za sprawą funkcji usb, która jest do naszej dyspozycji. Przeniesienie map do nawigacji zajmie nam dosłownie kilka sekund. Od razu będą one gotowe do użycia. Przyjazny dla użytkownika interfejs jest kolejną zaletą. Szybko obsługa sprzętu wejdzie nam w nawyk. Będzie wykonywana automatycznie.