MANTA GPS470 Easy Rider

MANTA GPS470 Easy Rider to jeden z nowocześniejszych przyrządów wykorzystywanych w nawigacji GPS. MANTA GPS470 Easy Rider to także urządzenie, które wyposażone jest w pełni dotykowy ekran LCD o dużej czułości działania. Urządzenie umożliwia nam odtwarzanie obrazu w rozdzielczości do 480 x 272 pikseli przekątna ekranu 4,3 cala w zupełności wystarcza do swobodnego przeglądania map. MANTA GPS470 Easy Rider wyposażona jest w procesor o mocy 500 Mhz.

 

W urządzeniu znajdziemy także 128 MB pamięci RAM, a także 4 GB pamięci Flash co pozwala na odpowiednie korzystanie z sprzętu. MANTA GPS470 Easy Rider to urządzenie, gdzie znajdziemy wbudowany system Windows CE, który przyspieszy działanie wszystkich programów oraz umożliwi płynne odtwarzanie map i innych ważnych rzeczy. Urządzenie wyposażone jest także w głośnik o mocy 1,5 W dzięki czemu wypowiadane komendy głosowe są słyszalne dla człowieka pomaga to, więc w prowadzeniu nawigacji. W urządzeniu znajduje się również slot na kartę pamięci o maksymalnej pojemności 8 GB. Produkt MANTA GPS470 Easy Rider zawiera aktualne mapy Polski i Europy.

Nawigacja samochodowa MANTA GPS470 Easy Rider

Fot. Manta.pl

Urządzenie posiada wbudowany kalkulator oraz proste gry z specjalnym programem, który umożliwia testowanie sygnału GPS. Dzięki swoim funkcjom urządzenie może także bez problemu odtwarzać pliki audio i wideo co umożliwia oglądanie filmów. MANTA GPS470 Easy Rider posiada funkcję notatnika, w którym użytkownicy mogą przeglądać pliki tekstowe. Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze MANTA GPS470 Easy Rider to lepsze urządzenie w swojej klasie.