Goclever Navio 520 Europa

Goclever Navio 520 Europa to jeden z wielu różnych sprzętów wykorzystywanych w nawigacji samochodowej. Goclever Navio 520 Europa charakteryzuje się dużym, czytelnym wyświetlaczem 5-ciucalowym dzięki czemu widać na nim dosłownie wszystko. Ekran w pełni dotykowy bardzo szybko reagujący na wydawane polecenia.

Nawigacja samochodowa Goclever Navio 520 Europa

Fot. Goclever.pl

Obsługa sprzętu także nie należy do najtrudniejszych. Dzięki wygodnemu i intuicyjnemu menu użytkownik ma możliwość szybkiego dostępu do mapy całej Europy. Łatwa obsługa oraz wiele innych funkcji sprawiają, że urządzenie nawigacyjne działa bez zarzutów. Sprzęt ma także ładny design oraz wiele dodatkowych funkcji za pomocą których można przełączyć widok. Dzięki nowoczesnej technologii urządzenie Goclever Navio 520 Europa pozwoli na precyzyjne i dość szybkie namierzenie wyjściowej pozycji niezależnie od jakości sygnału co sprawia, że w ten sposób odszukanie drogi nie sprawi najmniejszych problemów.

Sprzęt posiada także czytnik kart, do którego użytkownik może włożyć karty micro SD. Goclever Navio 520 Europa to także aktualne mapy Polski. 4 GB pamięcią MLC NAND flash to możliwość zapisu wybranych map bezpośrednio na kartę pamięci. Urządzenie działa na baterii o wielkości 950mAh co pozwala na swobodne korzystanie z urządzenia. Dzięki swojemu designowi urządzenie jest w stanie w prawidłowy sposób zdobić wnętrze każdego auta. Goclever Navio 520 Europa dzięki niewielkim rozmiarom pozwala nam zabrać urządzenie z samochodu i nosić je przy sobie. Nawigację Goclever znajdziesz klikając tutaj.